Yuta Makina Bünyesindeki Markalar

 

YUTA MAKİNA MÜHENDİSLİK İNŞ.BİLG.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. 

 

 emuge_marka schunk_marka tigon_marka
 Emuge Franken: Üretimi Tamamen Almanya’da olup Kılavuz,Mastar,Diş Frezesi, Parmak Freze, Kılavuz Tutucu kısaca Diş Çekme Teknolojisi Adına Her şey üretimi  ve desteği verilmektedir.http://www.emuge-franken.com/ Schunk: ALmanya Meşeli olan firma Manyetik Tabla,Hidrolik Takım Tutucu,Vero-S, Menegene,  Kolay İş Bağlama Sistemleri, Mekanik Takım Tutucu Grupları üretimini yapmaktadır.http://www.tr.schunk.com/  Tigon Tool: Güney Koreli Firma, rekabetçi fiyat politikası ile bünyesinde Düz, Köşe Raduslü, Cheepter Free tarzı Parmak Frezeler Bulunmaktadır. 

http://www.tigontool.com

 gerardi_marka  mt_marka  speroni_marka
 Gerardi: Açılı kafalar konusunda dünya devi olan İtalyan firma. Her türlü açılı kafa, açı ayarlanabilir kafa, mekanik hız kafası üretimi yapmaktadır.http://www.gerardispa.com  MT: Tahikli takım üretimi yapan İtalyan firma rakiplerinden ayıran en büyük özelliklerinden biri  tüm ürün gruplarına 2 YIL Garanti vermektedir.    Her türlü tahrikli takım üretimi yapmaktadır.http://www.mtmarchetti.com/  Speroni: 52. yılını kutlayan ve Takım ölçüm cihazları üreten İtalyan firma ürünlerinde yaşlandırılmış gövde ve çift kızak kullanan tek firmadır.http://www.speronispa.com/
 sfida_marka peronspeed_marka  doriantool_marka
Sfida: Meşie Japonya olan firma 6000 devire kadar hız kafası üretimi yapmaktadır. Ürünlerin hepsi kontrol üniteli olup, 5.200 saat çalışma garantilidir.

 

http://www.minitor.co.jp

Peron Speed: Yüksek KW lı hız kafası üretimi yapan İtanlayan firma Köprü tipi tezgahlar için de özel hız kafası üretimi yapmaktadır. Samsung, Boing gibi firmaları refenslarında barındırmaktadır.

http://www.peronspeed.it

Dorian Tool: Anti Vibrasyon Katerlerve içten su vermeli katerler üretimi yapmaktadır Amerikan Meşeiil olup çapın 14 katı uzunluğunda anti vibrasyonlu katerler bulabilirsiniz.

http://www.doriantool.com

 

 

Ürünlerimiz