Açılı Kafa

Açılı Kafa Ürün kataloglarını sol menüden indirebilirsiniz.

 acilikafa_

Açılı Kafa Klasik

90 Derece Açılı Kafa
Sabit Açılı Kafalar
Açı ayarlı Kafalar
Açı Ayarlanabilir Kafalar
Koç Kafalar

aciayarlabilirkafa

Açı Kafa Modüler

Modüler 90 Derece Açılı Kafa
Modüler Sabit Açılı Kafalar
Modüler Açı ayarlı Kafalar
Modüler Açı Ayarlanabilir Kafalar
Modüler Koç Kafalar

 classic

Açılı Kafa Klasik Serisi PDF İndir

 acili-kafa-moduler Açılı Kafa Modüler Serisi PDF İndir

 

Açılı Kafa

TR/  Açılı Kafalar konusunda uzman olan Gerardi firması ve üretimini İtalya’da sürdürmektedir. 40 yılı aşkın deneyim ve tecrübesi ile özellikle havacılık, otomotiv, savunma sanayi, kalıpçılık, medikal ve elektronik alanlarında hizmet vermektedir. Üretiminde kalite en başta olmak üzere estetik ve sağlamlığa çok önem vermektedir.
Geniş ürün yelpezesinde Açılı (ayarlanabilir) Kafalar, 90 Derece (sabit) Kafalar Ve özel kafaların yanında mikro ayarlı ve sabit kafalar yer almaktadır.
Ürünlerin %90 stok olarak bulunduran Gerardi Spa, Türkiye için 4- 6 gün için de ürün teslimatı sunmaktadır. Türkiye genelinde referanslarımız için lütfen bizim ile irtibata geçiniz.

Angle Head

ENG/ Minimum thermal expansion and high corrosion resistant treated steel body.
All spindles are supported by pairs of preloaded angular. Contact ball bearings with ABEC 7 precision and long life lubrication. More than 30 angle heads types available. Among the new range of angle head types the slim series have reduced weights and overall dimensions. The Slim series are even able to enter a minimum diameter of 39mm. Up to 10 bar coolant through the pin included in the standard heads. Options include feeding coolant at 10 bar though the cutter spindle or at up to 70 bar through the machine. Designed for superior heat dissipation and for sustained periods of high speed operation. 100% compatibility with heads installed during the last 40 years (same anti-rotation/arrester pin and stop block dimensions. GERARDI Evolution angle heads have been designed and are manufactured in Italy. They are covered by 1 year warranty.

Ürünlerimiz