Açılı Kafa / Açılı Kafalar Modüler

  • admin
  • 1636 Views
  • 0 Comment
  • 90 derece açılı kafa . Açılı Kafa .

Açılı Kafa Modüler konusunda Gerardi nin geliştirdiği mükemmel bir sistem.Çoklu tezgahlarda maliyeti azaltmaya yönelik geliştirilen sistem ile tek bir gövde de farklı iş millerine göre değiştirilebilir Açılı Kafa tasarımı. Üretim sorunları için binlerce çözme üretme, optimum çözümler bulma ve her zaman en yüksek ürün kalitesi garantisini 40 yıllık tecrübesi ile teknik altyapısı dizayn etmektedir. 60’tan fazla standart açı baş tipleri artık uygulama ve performans potansiyellerini tamamlamak için bir dizi seçenek ile tasarlanmış, yerleşik ve Gerardi S.p.A. tarafından 50’den fazla ülkede tüm dünyada dağıtılan ve kullanılabilir , sunulmaktadır.

Açılı Kafalar konusunda uzman olan ve üretimini İtalya’da sürdüren Gerardi firması 40 yılı aşkın deneyim ve tecrübesi ile özellikle havacılık, otomotiv, savunma sanayi, kalıpçılık, medikal ve elektronik alanlarında hizmet vermektedir. Üretiminde kalite en başta olmak üzere estetik ve sağlamlığa çok önem vermektedir.

Geniş ürün yelpezesinde Açılı (ayarlanabilir) Kafalar, 90 Derece (sabit) Kafalar Ve özel kafaların yanında mikro ayarlı ve sabit kafalar yer almaktadır.
Ürünlerin %90 stok olarak bulunduran Gerardi Spa, Türkiye için 4- 6 gün için de ürün teslimatı sunmaktadır. Türkiye genelinde referanslarımız için lütfen bizim ile irtibata geçiniz.

Açılı Kafalar Konusunda Dünya lideri Gerardi SPA. Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizleri arayınız. Aşağıda yer alan ürünlerin PDF lerini indirip ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Açılı Kafalar İtalya Menşei olup %98 Stoklarda yer almaktadır.(İtalya Stokudur.)  Ürünler 1 Yıl Garantilidir. Türkiye de Açılı kafa konusunda en çok referansa sahip markadır. Otomotiv, Havacılık, Savunma Sanayi, Kalıp Sektöründe hizmet veren firmalarda ürünleri bulunmaktadır.

 

[table id=1 /]
Ürünlerimiz