CERATİZİT-KOMET-WNT-KLENK

Kesici Takımlar ekibi, Metal işleme teknolojisi alanında yenilikleri ile öncü bir aktör yaratıyor. Ortaklarımız ve Müşteri portföyümüz için yüksek kaliteli ve geniş ürün yelpazesini pazarda sunmanın gururunu yaşıyoruz. Çok geniş satış ağımız ile Gelecek teknolojilerde dijitalleşmede öncü uzmanlık Nano teknolojisi. Ve uzun yılların deneyimine dayanan derin endüstri uzmanlığı tek bir çatı altında.

www.ceratizit.com

CERATİZİT Kesici Takım Çözümleri olarak Talaşlı imalatta ileri düzey bilgiye sahiptir. Uzun yılların birikimi ile Değiştirilebilir Karbür Uçlar ve Takımlar üretmektedir.

www.wnt.com

Teknik bir Avrupa satış ofisleri ağı aracılığıyla destek, endüstri lideri hizmetlerle WNT sağlar. İşleme sırasında daima en yüksek verimi sağlar.

www.kometgroup.com

KOMET, yüksek hassasiyetli delme, raybalama, frezeleme ve diş çekmede küresel bir teknoloji lideridir. CERATIZIT grubunun diğer üyeleri gibi KOMET yenilikçi ve yüksek kaliteli kesici ürünler geliştiren bir lider üretici olmuştur.

klenk

www.klenk-tools.de

KLENK öncelikle Havacılık ve Uzay endüstrisine odaklanmış ve Delme, frezeleme, raybalama ve gelişmiş döner takımlarda uzman ve liderdir. Bu ürünlerin çoğu, dünya çapındaki müşteriler için özel olarak üretilmektedir. Karbon Fiber, titanyum ve alüminyumdan yapılmış parçaların işlenmesi ile
birlikte Önceden adanmış çelikler de uzmandır.

iletişim ve adres bilgileri

YUTA MAKİNA MÜHENDİSLİK İNŞ.BİLG.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ 

Merkez İstanbul Anadolu Yakası
İTOSB 12. Cad. No 3/13 Tuzla Plus Tuzla/İstanbul/TÜRKİYE
Tel:0216 7021194 Faks:0216 7021195

Şube İstanbul Avrupa Yakası
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Giyim Sanatkarlar İş Ve Ticaret Merkezi 2. Ada C Blok No:319/A Başakşehir/ İstanbul
Tel:0212 549 0499