MT Marchetti firması 1972 yılında İtalya’nın San Giovanni in Marignano (Rimini) kentinde kurulmuştur. MT Marchetti 1995 yılında cnc torna tezgahları için canlı takım üretimine başlamış, yıllar içerisinde üretim yelpazesini genişletmiş, tüm bilinen Cnc  torna tezgahı markalarına uygun takım üretimi gerçekleştirmiştir. 

Bu cnc markaları içinde Biglia, Chiah Cyun, CMZ, Doosan, Emco, Goodway,Haas, Hwacheon, Hyundai-Kia (Wia), Mazak, Myano, Mori-Seiki, Nakamura-Tome, Okuma, Romi, Samsung, Takamaz, Takisawa ve YCM olup, Taret üreticileri içinde Baruffaldi, Duplomatic ve Sauter, Kayar Otomat Üreticileri içinde Citizen, Nexturn, Nomura, Tornos ve Tsugami bulunmaktadır. 

MT Marchetti, makinanızın işleme kapasitesini ve esnekliğini geliştirmek için en gelişmiş teknik çözümleri sunmaktadır. Ürünlerimizle makinalarınızın kesme parametrelerini maksimize edebilir, işleme ve ayar sürelerini düşürebilir böylece yatırımınızın küçük bir kısmını geri elde edebilirsiniz.

8.000’den fazla zengin ürün çeşidiyle, MT tüm işleme uygulamalarını karşılamak için statik ve tahrikli takımlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesini sizlere sunabilmektedir.

Müşterilerimizin özel isteğine göre de aynı zamanda parçaya özel tahrikli takım tasarlayabilir, üretebilir ve  farklı çözümler sunabiliriz.

iletişim ve adres bilgileri

YUTA MAKİNA MÜHENDİSLİK İNŞ.BİLG.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ 

Merkez İstanbul Anadolu Yakası
İTOSB 12. Cad. No 3/13 Tuzla Plus Tuzla/İstanbul/TÜRKİYE
Tel:0216 7021194 Faks:0216 7021195

Şube İstanbul Avrupa Yakası
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Giyim Sanatkarlar İş Ve Ticaret Merkezi 2. Ada C Blok No:319/A Başakşehir/ İstanbul
Tel:0212 549 0499